Novinky

Nový uživatel

Vánoční kolekce 12mýdel

Po loňském tvoření adventního kalendáře, které se u nás konalo před vánoci, jsme se rozhodli připravit další kreativní dílničku. Po loňských zkušenostech a zpětných vazbách od návštěvníků, kteří nás prosili o časové méně náročný workshop, bychom vám rádi představili letošní variantu vánočního tvoření.

Jedná se o sadu 12 malých mýdélek, která jsme vyrobili speciálně pro vánoční čas – mýdlo s borovicí, čokoládou, rakytníkem a pomerančem a tradiční ovocné mýdlo. Pomocí vykrajovátek na cukroví si můžete z mýdel vykrojit různé vánoční motivy a pomocí dlátek si je podle své fantasie dozdobit.

Z odřezků, které zbydou, si uděláte mýdlovou kuličku, kterou poté obalíte ovčí vlnou a zaplstíte. Ovčí vlna obsahuje lanolin, který příznivě působí na pokožku a mýdlo díky němu lépe pění. Vlna se zmenšuje spolu s mýdlem, tudíž v ní mýdlo „neplandá“ a krásně se vymydlí.

Výslednou sadu (9 mýdélek, 3 plstěné kuličky) si pak dáte do krabičky, zabalíte do celofánu a samozřejmě vánočně dozdobíte pomocí různých přírodnin.

CENA za 9 mýdélek, 3 plstěné kuličky, krabičku a dekorační materiál je 280,- Kč

Vánoční kolekci s 12-ti ozdobami si můžete přijít vyrobit každou sobotu a neděli v prosinci.

Mydlarnarubens.cz © 2003-2018