Novinky

Nový uživatel

NABÍDKA TVOŘIVÉ DÍLNY MÝDLÁRNY RUBENS

Workshopy u nás probíhají od Velikonoc do Vánoc :)

Protože jsou všechny naše produkty ruční výroby a moc nás těší vlastnoruční práce, chtěli jsme tento zážitek a radost z tvorby zprostředkovat i ostatním. Rádi byste s pracovním či osobním kolektivem strávili příjemný čas? Chtěli byste pro svou třídu naplánovat originální výlet, na který budou mít památku? Pokud ano, připravili jsme pro vás několik variant, se kterými si užijete zábavu, oživíte kreativitu, vložíte do nich něco svého a hotový výrobek si samozřejmě odnesete domů.

Jako novinku jsme připravili Kolekci se třemi mýdly a plstěnou kuličkou..

Dostanete tři druhy mýdel, které pomocí vykrajovátek přetvoříte do různých tvarů. Vytvarovaná mýdla je možné si dozdobit dekoračními dlátky. Ze zbytků mýdel si uděláte kuličku, kterou si poté můžete obalit ovčí vlnou a zaplstit. Všechna mýdla se poté vloží do ručně dělané krabičky, kterou lze dozdobit dle vlastní fantazie.

Cena: (tři malá mýdla, plstěná mýdlová kulička, dekorační a obalový materiál)

165,- Kč pro jednotlivce a skupinky pod 10 osob

150,- Kč pro skupiny nad 10 osob

 

Druhou variantou je Plstěné mýdlo.

Vyberete si jedno mýdlo z naší nabídky, které vám padne do oka. K plstění máme na výběr z několika barevných odstínů vlny, takže můžete popustit uzdu své fantazie a vytvořit opravdu pestré kousky. Celý proces plstění je jednoduchý, vyberete si barvy vlny, které chcete použít, obalíte jimi mýdlo a trochu namočíte. Díky mýdlové vodě, která vznikne třením, se jednotlivá vlákna vlny spojí krásně dohromady a vznikne mýdlo v plstěné žínce, která se zmenšuje společně s mýdlem a to díky ní i více pění.

Cena: (jedno mýdlo, ovčí vlna, obalový a dekorační materiál)

135,- Kč pro jednotlivce a skupinky pod 10 osob

120,- Kč pro skupiny nad 10 osob

 

Třetí variantou je Zdobení mýdla a krabičky.

Z nabídky našich bylinkových mýdel si vyberete jedno, které vám buď nejvíce voní, nebo přímo na nějaké kožní obtíže. Poté budete mít k dispozici různé tvary rydel, kterými si mýdlo originálním způsobem nazdobíte. Žádnému mýdlu nemůže chybět krabička, kterou si také zpestříte přírodninami dle své fantazie.

Cena: (jedno mýdlo, obalový a dekorační materiál)

120,- Kč pro jednotlivce a skupinky pod 10 osob

100,- Kč pro skupiny nad 10 osob

U všech tvořivých činností vám budeme samozřejmě k dispozici a rádi vám pomůžeme a poradíme.

Rezervace u skupin do 10 osob nejsou nutné, nad 10 osob se prosím předem informujte o volném termínu na tel. 737 337 011, 604 783 281 nebo na mailu: info@mydlarnarubens.cz

Mydlarnarubens.cz © 2003-2019